Nie masz produktów w koszyku.

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

Ascaso Dream PID

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Ascaso Dream PID

5 130,00 zł

Dostępność: W magazynie

Ekspres do kawy Ascaso Dream PID na pierwszy rzut oka wydaje się maszyną z przeszłości. W tym przypadku połączono atrakcyjny wygląd retro wraz z zaawansowanymi technologicznie funkcjami
Kolor
Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia

* wymagane pola

+ -

Opis

Szczegóły

Ekspres do kawy Ascaso Dream PID na pierwszy rzut oka wydaje się maszyną z przeszłości. W tym przypadku połączono atrakcyjny wygląd retro wraz z zaawansowanymi technologicznie funkcjami. Obok tego urządzenia nie da się przejść obojętnie, ponieważ sam w sobie stanowi interesujące uzupełnienie każdej kuchni. Ponadto jest praktycznym i niezawodnym sprzętem, za pomocą którego każdy przygotuje pyszne kawy w wielu ulubionych wariantach - Espresso, Cappucino, Latte Macchiato...

Niepowtarzalny design

Jak już zostało wspomniane, Ascaso Dream PID odznacza się niepowtarzalnym wyglądem. Do jego konstrukcji wykorzystano wysokiej jakości materiałów, wszystko zaś zamknięto w aluminiowej obudowie. Całość wraz z metalowymi przełącznikami, praktycznymi diodami LED oraz designerskim zegarem prezentuje się naprawdę świetnie! A czerwony kolor nadaje mu oryginalnego charakteru.

Ręcznie polerowane elementy

Charakterystyczne w modelu Ascaso Dream są ręcznie polerowane elementy. Dodają one urządzeniu klasy i elegancji. Elementem godnym uwagi jest przede wszystkim zaprojektowany przez Marca Aranyó tam-tamper, czyli ubijak do kawy. Również podstawa ekspresu została poddana ręcznej obróbce, dlatego też każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, a żaden z nich nie ma swojego idealnego odpowiednika...

Praktyczne i funkcjonalne komponenty

Ekspres do kawy Ascaso Dream PID posiada dyszę do spieniania mleka, wydajny termoblok, łatwy w utrzymaniu czystości 1,3-litrowy zbiornik na wodę oraz kratkę i ociekacz ze stali nierdzewnej, które ułatwiają higienę urządzenia. Każdy z tych komponentów ma praktyczne zastosowanie, ponieważ zaprojektowano je po to, aby proces parzenia kawy uczynić jeszcze bardziej intuicyjnym i sprawniejszym.

Parzenie kawy może być niekończącą się przyjemnością

Dzięki zaawansowanej technologii wykorzystanej podczas procesu projektowania i konstrukcji Ascaso Dream parzenie kawy może stać się niekończącą się przyjemnością. Innowacyjne komponenty połączone z opatentowaną przez producenta techniką przygotowywania napojów kawowych pozwalają rozkoszować się każdą kolejną zaparzona filiżanką kawy. Za pomocą tego ekspresu możliwe jest przygotowanie naparu z kawy mielonej z młynka oraz saszetek zakupionych w sklepie.

Dane techniczne

Dane techniczne

Wymiary S/W/G :

245x345x280 mm

Pojemność zbjornika na wodę :

1,3 L

Obudowa :

Aluminium

Waga :

10 Kg

Napięcie :

230V / 120V

Moc :

1050 W

Ciśnienie pompy :

20 atm

Termostat kawy :

Kontrolowany elektronicznie

Termostat pary :

Kontrolowany elektronicznie

Osłona dyszy pary / Dysza Cappuccino/ Gorąca woda:

1

Mosiężna kolba (Ø 58 mm) / Widoczny poziom wody:

1

Tamper (wersja na kawę mieloną)/ Łyżka 7gr):

1

S-1 Autoprime valve:

1

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!