Nie masz produktów w koszyku.

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

Ascaso Steel Duo

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Ascaso Steel Duo

5 306,00 zł

Dostępność: W magazynie

Ascaso Steel Duo to niesamowity ekspres do kawy zaprojektowany w połączeniu najnowszych technologii i podstawowych materiałów, tak by uzyskać łatwość obsługi i produkcji oraz pełen profesjonalizm.
Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Ascaso Steel Duo to niesamowity ekspres do kawy zaprojektowany w połączeniu najnowszych technologii i podstawowych materiałów, tak by uzyskać łatwość obsługi i produkcji oraz pełen profesjonalizm. Ekspres zapewnia idealny czas ekstrakcji kawy espresso, a także możliwość przygotowania kawy cappuccino czy latte macchiato. Ekspres wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i cechuje go ogromna wytrzymałość i łatwość w utrzymaniu czystości.

Profesjonalna kolba i mosiężna grupa kawowa
Ekspres Ascaso Steel Duo wyposażony jest w profesjonalną grupę wykonaną z wysokiej jakości stopu mosiądzu. Grupa została zaprojektowana tak aby rozprowadzała równomiernie ciepło, dzięki temu otrzymujemy stałą temperaturę do idealnej ekstrakcji kawy. Ekspres Ascaso Steel Duo posiada wysokiej jakości chromowaną kolbę.

Aluminiowy termoblok
Niezawodny termoblok sprawia, że woda do przygotowania kawy zawsze ma idealną temperaturę. Woda nie stoi w bojlerze i jest nieustannie podgrzewana, dlatego nie ma neatywnego wpływu na jakość kawy. Łatwy do czyszczenia obwód ze stali nierdzewnej zmniejsza ryzyko osadzania się kamienia.

Profesjonalny Portafilter 
Zgodnie z filozofią Ascaso dotyczącą stosowania profesjonalnych rozwiązań w ekspresach do kawy, Steel Duo wyposażony jest w mosiężną grupę i filtr ze stali nierdzewnej (1 lub 2 kawy) i specjalny filtr do saszetek E.S.E.

Tamper
Aluminiowy tamper umożliwia perfekcyjne ubicie kawy. Jest to ważny element w procesie przygotowania kawy.

Metalowe przyciski i obudowa ze stali nierdzewnej
Ascaso Steel Duo posiada czytelne, metalowe przyciski, dzięki którym obsługa ekspresu staje się bardzo prosta. Obudowa urządzenia została wykonana ze stali nierdzewnej w klasycznym dla Hiszpanów stylu.

Dysza do spieniania mleka
Ekspres Steel Duo wyposażony jest w dyszę do spieniania mleka. Odpowiednia konstrukcja dyszy umożliwia łatwe i wręcz profesjonalne spienienie mleka. Nowy termoblok w połączeniu z rurkami ze stali nierdzewnej zapewnia parę do spieniania mleka i ogranicza osadzanie się kamienia, dzięki czemu zwiększa się żywotność tego elementu.

Termometr
Ekspres posiada wbudowany termometr, dzięki czemu w pełni kontrolujemy temperaturę parzenia kawy.

Pompa 20 Bar 
Wysokiej jakości pompa wibracyjna zapewnia rozprowadzenie wody po kawie z odpowiednim ciśnieniem tak aby uzyskać maksimum aromatu i smaku..

Pojemnik na wodę
Ekspres Ascaso Steel Duo wyposażony jest w przeźroczysty zbiornik na wodę o pojemności 2l. Umiejscowienie zbiornika sprawia że poziom wody jest zawsze widoczny, a w razie potrzeby możemy dolać wodę w czasie pracy ekspresu.

Podgrzewane filiżanki 
Ekspres Ascaso Steel Duo jak na profesjonalny ekspres do kawy przystało posiada podgrzewacz do filiżanek.

Stalowa tacka ociekowa 
Tacka ociekowa w ekspresie Ascaso Steel Duo wykonana jest ze stali nierdzewnej, bardzo łatwa w demontażu.

Dane techniczne

Dane techniczne

Wymiary S/W/G :

270x360x315 mm

Pojemność zbiornika na wodę :

2 L

Obudowa :

Aluminium

Waga :

18 Kg

Napięcie :

230V

Moc :

2268 W

Ciśnienie pompy :

16 bar

Termostat kawy :

95ºC

Termostat pary :

140ºC

Osłona dyszy pary / Dysza Cappuccino/ Gorąca woda:

Tak

Mosiężna kolba (Ø 60 mm) / Widoczny poziom wody:

Tak

Termoblok

Tak

Manometr

Nie

Termometr

Tak

PID - Elektroniczna kontrola temperatury parzenia kawy

Nie

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!