Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

Bellezza Bellona Czarny

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Bellezza Bellona Czarny

6 017,00 zł

Dostępność: W magazynie

Linearny, nowoczesny i wydajny. Dzięki naszej Bellezza Bellona i jej podwójnemu bojlerowi, bardzo, bardzo zbliżamy się do doskonałości przewidzianej przez nas baristów.

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Linearny, nowoczesny i wydajny. Dzięki naszej Bellezza Bellona i jej podwójnemu bojlerowi, bardzo, bardzo zbliżamy się do doskonałości przewidzianej przez nas baristów.

 • Dobrze zaokrąglona perfekcja dla artystycznego smaku. Od razu widać wysoką jakość kanciastej Bellony. Żadna szczelina w obudowie nie jest zbyt szeroka, żadne połączenie nie jest zbyt wąskie. Wszystkie krawędzie są ręcznie zaokrąglane i polerowane, a wraz z okrągłym zbiornikiem na wodę dopełniają obrazu. Certyfikowane, wysokiej klasy komponenty, przygotowane z wielką dbałością o szczegóły, jak również ich końcowy, ręczny montaż, dodają Bellonie finezji.
 • Technologia High-End dla doskonałego espresso. Od obudowy ze stali nierdzewnej, poprzez grupę zaparzającą Bellezza, aż po bojlery ze stali nierdzewnej: każdy element technologii Bellona jest precyzyjnie dopasowany do pozostałych, zapewniając każdemu bariście pełną kontrolę. Bellezza Bellona łączy niemiecką inżynierię z nowoczesnym, współczesnym wzornictwem.
 • Liniowe krzywizny zaparzają lepiej. Bellona to dwusystemowe piękno z zewnętrznym zbiornikiem na wodę o okrągłej konstrukcji. PDI Control, Shot Timer i elementy ze stali nierdzewnej składają się na doskonały smak i wizualnie przyjemne doświadczenie. Stała temperatura i pozornie niekończąca się wydajność pary rozwijają mnóstwo smaków, które zabiorą Cię w odkrywczą podróż po espresso.
 • Zaparzacz Bellezza ze stali nierdzewnej
 • Wysokiej jakości, kompaktowa konstrukcja
 • Regulacja PID Bellezza
 • Regulacja ciepła kotła
 • Timer strzału
 • Timer preinfuzji
 • Manometr ciśnienia pompy
 • Duża dźwignia pary

Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj maszyny

Podwójny obwód

Pompa

Vibration

Materiał kotła

Stal nierdzewna

Moc

2550 W

Bellezza PID-control

Tak

Zawór

Zawór obrotowy

Objętość kotła

500 ml + 1 L kocioł parowy

Pojemność zbiornika na wodę

1,8 L

Waga

23 kg

Napięcie

220 V / 120 V

Wymiary

21 x 41.5 x 37 cm