Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Out of stock - Bezzera

Bezzera BZ16 PM "S"

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Bezzera BZ16 PM "S"

6 620,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Model BZ16 S wyposażony jest w pompę wibracyjną 

Opis

Szczegóły

Model  BZ16 wyposażony jest w pompę wibracyjną i zespół dozowania kawy z elektrozaworami. Dostępny jest w wersji ze zbiornikiem i pompą wibracyjną „S” lub z podłączeniem do sieci wodociągowej i motopompą objętościową „R”, którą można zamontować w dowolnym miejscu. Dzięki bojlerowi o pojemności 2 litrów z wymiennikiem ciepła i praktycznemu systemowi ogrzewania zespołu dozującego kawę można przygotowywać cappuccino, kawę i herbatę w większych ilościach. Nowy układ hydrauliczny i elektryczny pozwolił na osiągnięcie stabilności termicznej porównywalnej do urządzeń z segmentu urządzeń profesjonalnych.

Wyposażony w pompę wibracyjną oraz elektromagnetyczny zawór dozujący najwyższej klasy ekspres kolbowy. Profesjonalną grupę zaparzającą (identyczną jak w przypadku modeli gastronomicznych) uruchamia się poprzez przycisk, który automatycznie zwalnia zawór i rozpoczyna dozowanie wody do zaparzenia kawy. Zastosowany w tym modelu efektywny wymiennik ciepła pozwala na bezproblemową pracę z dużą częstotliwością.

Dwulitrowy bojler zapewnia stabilne warunki do przygotowania wzorcowego espresso i cappuccino.

Dane techniczne

Dane techniczne

pojemność bojlera

2 l

pojemność zbiornika

4 l

szerokość

320 mm

głębokość

450 mm

wysokość

400 mm

waga netto

22,7 kg (wersja S)

waga brutto

28,2 kg (wersja S)

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!