Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Młynki

CEADO E15

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

CEADO E15

11 091,00 zł

Dostępność: W magazynie

Kawa mielona ze stałością i dokładnością. Mając silnik o najniższej prędkości obrotowej na rynku i spersonalizowane żarna, przewyższa wymagania każdego eksperta najwyższej klasy. Cichy, wydajny i łatwy do czyszczenia, dzięki magnetycznemu systemowi bezpieczeństwa wyciąganej siatki.

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Kawa mielona ze stałością i dokładnością. Mając silnik o najniższej prędkości obrotowej na rynku i spersonalizowane żarna, przewyższa wymagania każdego eksperta najwyższej klasy. Cichy, wydajny i łatwy do czyszczenia, dzięki magnetycznemu systemowi bezpieczeństwa wyciąganej siatki.

Rewolucyjna, nieskończenie płynna regulacja, prostsza, szybsza, bardziej precyzyjna, pozwala uzyskać za jednym ruchem rozmiar ziarna lepiej dopasowany do rodzaju kawy.

Jest to jedyny na świecie system zapewniający stałą odległość między żarnami, w każdych warunkach pracy, dzięki czemu wielkość ziaren jest dokładnie taka, jaką zadano.

Innowacyjne silniki ze zblokowanym łożyskiem optymalizują rozproszenie ciepła i utrzymują stałość mielenia w każdych warunkach zapobiegając niepożądanemu wpływowi dylatacji termicznej na grubość mielenia.

Silnik o bardzo małej prędkości obrotowej i wyjątkowe stożkowe żarna, gwarantują najświeższą dostępną na rynku kawę mieloną. 

Dane techniczne

Dane techniczne

Napięcie zasilania

220-240 V • 50-60 Hz

Moc silnika

900 W

Prędkość obrotowa żaren

240 Prędkość obrotowa żaren

Masa netto

18,5 kg

Masa z opakowaniem

21,5 kg

Wymiary

226x300x700h mm

Średnica żaren

ø 71

Pojemność hoppera

1600 g

Pojemność dozownika

270 g

Regulacja dozownika

5.5 ÷ 9 g

Uwagi

Dostępne modele zasilane innymi napięciami

Produkty powiązane

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!