Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Młynki

CEADO E6P

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

CEADO E6P

3 342,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Młynek full-size na ułamku przestrzeni. Aby stworzyć nową, kompaktową elegancję E6P zaprojektowaliśmy ponownie każdy jego komponent i mechanizm, uzyskując jeszcze bardziej wygodne i precyzyjne urządzenie. Świetny również w momentach największego nasilenia pracy.

Opis

Szczegóły

Młynek full-size na ułamku przestrzeni. Aby stworzyć nową kompaktową elegancję E6P zaprojektowaliśmy ponownie każdy jego komponent i mechanizm, uzyskując jeszcze bardziej wygodne i precyzyjne urządzenie. Świetny również w momentach największego nasilenia pracy.

Jest to jedyny na świecie system zapewniający stałą odległość między żarnami, w każdych warunkach pracy, dzięki czemu wielkość ziaren jest dokładnie taka, jaką zadano.

Konstrukcja jest wykonana z lekkiego stopu, asynchroniczny silnik ma zabezpieczenie przeciążeniowe, a hopper wykonany jest z poliwęglanu. W konstrukcji wykorzystano najlepsze materiały o najwyższej niezawodności.

Uchwyt obsady filtra, łatwy w regulacji, pozwala na uzyskanie porcji zmielonej kawy bezpośrednio do obsady filtra, bez angażowania rąk i operatora w trakcie operacji.

Dzięki ekstremalnej kompaktowości pozostaje duża przestrzeń robocza, co pozwala na ustawienie obok młynka, ułatwiając mielenie na żądanie, także kawy bezkofeinowej. 

Dane techniczne

Dane techniczne

Napięcie zasilania

220-240 V • 50-60 Hz

Moc silnika

300 W

Prędkość obrotowa żaren

1400 obr./min.

Masa netto

8,7 kg

Masa z opakowaniem

10,7 kg

Wymiary

178x212x440h mm

Średnica żaren

ø 64

Pojemność hoppera

600 g

Uwagi

Dostępne modele zasilane innymi napięciami

Produkty powiązane

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!