Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Młynki

CEADO E7X AUTOMATIC

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

CEADO E7X AUTOMATIC

3 775,00 zł

Dostępność: W magazynie

Każdy element, zaczynając od wnętrza a kończąc na krzywiźnie powierzchni, został przeprojektowany specjalnie dla nowego modelu E7X. Wynikiem jest młynek zaskakująco kompaktowy. Przeznaczony dla lokali o średniej wielkości sprzedaży, poszukujących właściwego stosunku wydajności do praktyczności gwarantowanych w czasie. 

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Każdy element, zaczynając od wnętrza, a kończąc na krzywiźnie powierzchni, został przeprojektowany specjalnie dla nowego modelu E7X. Wynikiem jest młynek zaskakująco kompaktowy. Przeznaczony dla lokali o średniej wielkości sprzedaży, poszukujących właściwego stosunku wydajności do praktyczności, gwarantowanych w czasie.

Jest to jedyny na świecie system zapewniający stałą odległość między żarnami, w każdych warunkach pracy, dzięki czemu wielkość ziaren jest dokładnie taka, jaką zadano.

E7X, dzięki pojemności zbiornika i dozownika, bez zmęczenia towarzyszy pracy urządzenia z trzema zespołami, a ponadto, zabezpieczenie przed przeciążeniem chroni urządzenie przed przypadkowym zablokowaniem się w wyniku działania czynników zewnętrznych lub nieprawidłowego użytkowania.

Konstrukcja jest wykonana z lekkiego stopu, asynchroniczny silnik ma zabezpieczenie przeciążeniowe, a hopper wykonany jest z poliwęglanu. W konstrukcji wykorzystano najlepsze materiały o największej niezawodności. 3 lata gwarancji na produkt i dożywotnia gwarancja na sprężynę dozownika !

Innowacyjne silniki ze zblokowanym łożyskiem optymalizują rozproszenie ciepła i utrzymują stałość mielenia w każdych warunkach zapobiegając niepożądanemu wpływowi dylatacji termicznej na grubość mielenia.

Dane techniczne

Dane techniczne

Napięcie zasilania

220-240 V • 50-60 Hz

Moc silnika

300 W

Prędkość obrotowa żaren

1400 obr./min.

Masa netto

9,6 kg

Masa z opakowaniem

11,6 kg

Wymiary

200x275x590h mm

Średnica żaren

ø 64

Pojemność hoppera

1600 g

Pojemność dozownika

270 g

Regulacja dozownika

5.5 ÷ 9 g

Uwagi

Dostępne modele zasilane innymi napięciami

Produkty powiązane

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!