Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Młynki

CEADO E8

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

CEADO E8

6 020,00 zł

Dostępność: W magazynie

Systemy Quick Set Revolution i Steady Lock Grinder wytyczają przyszłe standardy precyzji i prostoty obsługi E8, odpowiedni dla lokali o dużym poziomie sprzedaży, dzięki swoim charakterystykom konstrukcyjnym i silnikowi o mocy 740W nadaje się do pracy, także w momentach największego natężenia ruchu. 


.

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Systemy Quick Set Revolution i Steady Lock Grinder wytyczają przyszłe standardy precyzji i prostoty obsługi E8, odpowiedni dla lokali o dużym poziomie sprzedaży, dzięki swoim charakterystykom konstrukcyjnym i silnikowi o mocy 740W nadaje się do pracy, także w momentach największego natężenia ruchu.

Rewolucyjna, nieskończenie płynna regulacja, prostsza, szybsza, bardziej precyzyjna, pozwala uzyskać za jednym ruchem rozmiar ziarna lepiej dopasowany do rodzaju kawy.

Jest to jedyny na świecie system zapewniający stałą odległość między żarnami, w każdych warunkach pracy, dzięki czemu wielkość ziaren jest dokładnie taka, jaką zadano.

Konstrukcja jest wykonana z lekkiego stopu, asynchroniczny silnik ma zabezpieczenie przeciążeniowe, a hopper wykonany jest z poliwęglanu. W konstrukcji wykorzystano najlepsze materiały o największej niezawodności. 3 lata gwarancji na produkt i dożywotnia gwarancja na sprężynę dozownika !

Zmielona kawa spadnie zawsze na właściwe miejsce, w środek obsady filtra. Przekroje dozownika zostały zaprojektowane w taki sposób, aby porcja kawy była skompaktowana.

Dane techniczne

Dane techniczne

Napięcie zasilania

220-240 V • 50-60 Hz

Moc silnika

740 W

Prędkość obrotowa żaren

1400 obr./min.

Masa netto

17,0 kg

Masa z opakowaniem

19,0 kg

Wymiary

220x300x630h mm

Średnica żaren

ø 83

Pojemność hoppera

1600 g

Pojemność dozownika

270 g

Regulacja dozownika

5.5 ÷ 9 g

Uwagi

Dostępne modele zasilane innymi napięciami

Produkty powiązane

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!