Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Młynki

CEADO E9

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

CEADO E9

6 718,00 zł

Dostępność: W magazynie

Z żarnami o średnicy 83mm i asynchronicznym, niskoobrotowym (900 obr./min.) silnikiem młynek ten jest idealny dla osób ceniących precyzję i poszukujących ideału. Systemy Quick Set Revolution i Steady Lock Grinder wytyczają przyszłe standardy precyzji i prostoty obsługi.

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Z żarnami o średnicy 83mm i asynchronicznym, niskoobrotowym (900 obr./min.) silnikiem młynek ten jest idealny dla osób ceniących precyzję i poszukujących ideału. Systemy Quick Set Revolution i Steady Lock Grinder wytyczają przyszłe standardy precyzji i prostoty obsługi.

Rewolucyjna, nieskończenie płynna regulacja, prostsza, szybsza, bardziej precyzyjna, pozwala uzyskać za jednym ruchem rozmiar ziarna lepiej dopasowany do rodzaju kawy.

Jest to jedyny na świecie system zapewniający stałą odległość między żarnami, w każdych warunkach pracy, dzięki czemu wielkość ziaren jest dokładnie taka, jaką zadano.

Konstrukcja jest wykonana z lekkiego stopu, asynchroniczny silnik ma zabezpieczenie przeciążeniowe, a hopper wykonany jest z poliwęglanu. W konstrukcji wykorzystano najlepsze materiały o największej niezawodności. 3 lata gwarancji na produkt i dożywotnia gwarancja na sprężynę dozownika !

Innowacyjne silniki ze zblokowanym łożyskiem optymalizują rozproszenie ciepła i utrzymują stałość mielenia w każdych warunkach zapobiegając niepożądanemu wpływowi dylatacji termicznej na grubość mielenia.

Dane techniczne

Dane techniczne

Napięcie zasilania

220-240 V • 50-60 Hz

Moc silnika

740 W

Prędkość obrotowa żaren

900 Prędkość obrotowa żaren

Masa netto

17,0 kg

Masa z opakowaniem

19,5 kg

Wymiary

220x300x630h mm

Średnica żaren

ø 83

Pojemność hoppera

1600 g

Pojemność dozownika

270 g

Regulacja dozownika

5.5 ÷ 9 g

Uwagi

Dostępne modele zasilane innymi napięciami

Produkty powiązane

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!