Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

Gaggia Besana

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Gaggia Besana

1 711,00 zł

Dostępność: W magazynie

Chcesz posmakować tak dobrego espresso jak w prawdziwej włoskiej kawiarni? Nie ma problemu! Ekspres do kawy Gaggia Besana pozwoli Ci uzyskać równie doskonały smak w zaciszu Twojej kuchni. Wybierz intensywność i objętość, jaką wolisz.

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Ceramiczny, wytrzymały młynek sprawi, że zapach kawy wypełni całą kuchnię. Gdyby wykonany był z metalu, mógłby podczas mielenia powodować przypalanie się ziaren kawy. Dlatego wszystkie ekspresy do kawy Gaggia wyposażone są w młynek ceramiczny o niezwykle wysokiej trwałości. Ceramiczny młynek utrzymuje pełen aromat kawy i jest tak samo trwały jak młynek metalowy. Ponadto grubość mielenia kawy można dostosować do własnych upodobań.

Pojemnik na zmieloną kawę w celu zapewnienia większej różnorodności smaków Pojemnik na zmieloną kawę pozwala Ci uzyskać inną mieszankę kawy bez zmieniania ziaren. Wystarczy ustawić swój ekspres na mielenie ziaren i wypełnić pojemnik ilością niezbędną, by przygotować espresso.

Korpus ze stali nierdzewnej, by zapewnić długotrwałą skuteczność

Korpus ekspresu wykonano z dbałością ze stali nierdzewnej, co czyni ten produkt firmy Gaggia bardziej wytrzymałym i zapewni mu długotrwałą sprawność. Bohater każdej kuchni.

Tryb gotowości w celu oszczędzania energii

Twój ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po godzinie bezczynności. W trybie oszczędzania energii Twój ekspres do kawy Gaggia zużyje mniej niż 1 kW/h prądu i pozwoli Ci zaoszczędzić więcej pieniędzy niż inne ekspresy do kawy.

Doskonałe ciśnienie, które zapewnia wyrazisty smak espresso Generowane przez Twój ekspres do kawy Gaggia ciśnienie 15 barów zapewnia zawsze idealny smak autentycznego espresso.

Dane techniczne

Dane techniczne

Bojler

stal nierdzewna

Ciśnienie pompy

15 barów

Kolor

czarny

Zastosowane materiały

tworzywo ABS/stal nierdzewna

Wymiary produktu

29,5 x 32,5 x 42 cm

Objętość pojemnika na kawę ziarnistą

180 g

Objętość pojemnika na fusy

8 porcji

Waga produktu

7 kg

Objętość wyjmowanego pojemnika na wodę

1 l