Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Akcesoria

Nemox Gelato 3K Touch

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Nemox Gelato 3K Touch

11 940,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

GELATO 3K Touch to najbardziej kompaktowy super automatyczny mieszalnik do produkcji lodów z ekranem dotykowym ! Przygotowuje lody na żądanie ! 

Opis

Szczegóły

Wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk, by uruchomić całkowicie automatyczny proces produkcji i przechowywania lodów. Na panelu sterowania można na bieżąco odczytywać informacje o konsystencji składników, niezależnie od tego czy przygotowujemy lody, sorbet mrożony jogurt czy granitę.

Elektroniczna karta zarządza szeregiem kontroli i gdy lody są już gotowe, automatycznie uruchamia cykl przechowywania, umożliwiając przechowywanie produktu w idealnej konsystencji przez zadany czas.

Urządzenie zabezpieczające automatycznie blokuje mieszadło po podniesieniu pokrywy. Urządzenie jest przystosowane do pracy w trbie ciągłym, co daje możliwość produkcji nawet kilku smaków w niedużym odstępie czasu. Obudowa jest w całości wykonana ze stali nierdzewnej, podobnie jest wyciągana misa i mieszadło, wyposażone w wymienne wkładki. Urządzenie jest chłodzone powietrzem.

Dane techniczne

Dane techniczne

Rozmiary urządzenia

340x430x250 mm

Waga netto

21 kg

Wydajność na cykl

800 g - 1,2 l

Wydajność na godzinę

3,2 kg  – 4,8 l

Rozmiary opakowania

460x530x340 mm

Waga brutto

24 kg

Kod EAN

8024872139066

Art

0038550250

Produkty powiązane

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!