Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48223896538

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Akcesoria

Nemox Gelato Chef 5L Automatic

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Nemox Gelato Chef 5L Automatic

7 617,00 zł

Dostępność: W magazynie

Maszyna do lodów Gelato Chef 5L Automatic przygotowuje lody, a po ich przygotowaniu przechowuje je mieszając, zawsze w prawidłowej temperaturze. 

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Maszyna do lodów Gelato Chef 5L Automatic przygotowuje lody, a po ich przygotowaniu przechowuje je mieszając, zawsze w prawidłowej temperaturze.

Pozwala na przygotowanie w czasie 20-30 minut do 1000 g produktu, zarówno bezpośrednio w stałej misie ze stali nierdzewnej 18/10, jak i w praktycznej wyciąganej misie, która również wykonana jest ze stali nierdzewnej i wyposażona w uchwyt ułatwiający jej wyciąganie.

System chłodzenia i mieszania dostosowane są do przedłużonego czasu pracy. Zabezpieczenie magnetyczne. Otwarcie pokrywy wywoła automatyczne zatrzymanie ruchu łopatki.

Sterowanie elektroniczne. Oprogramowanie opracowane przez NEMOX pozwala kontrolować gęstość lodów, poprzez blokowanie silnika mieszającego, gdy mieszanie staje się zbyt trudne, aktywując następnie cykl przechowywania. Ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej z wyjmowanymi wkładkami tnącymi, co zapewni higienę i trwałość. Korpus wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej.

Dane techniczne

Dane techniczne

Rozmiary urządzenia

450X320X315 mm

Waga netto

20 kg

Wydajność na cykl

Co 20-30 minut około 1kg (1 qt)

Wydajność na godzinę

2 kg / 3,2l.

Rozmiary opakowania

600X510X1385 mm

Waga brutto

22 kg

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!