Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48223896538

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

Rancilio Silvia E V5 2019 Specjalna Edycja

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Rancilio Silvia E V5 2019 Specjalna Edycja

Normalna cena: 2 560,00 zł

Special Price 2 243,00 zł

Dostępność: W magazynie

Promo

Rancilio Silvia E V5 2019 + Tamper Rancilio 58 mm + Kolba Rancilio 58mm z pojedynczą wylewką

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Rancilio Silvia

Modernistyczny design, którym inspirowano się przy jego tworzeniu, sprawia, że model Silvia pasuje do różnych sposobów umeblowania, a jednocześnie zapewnia profesjonalną wydajność i niezawodność. Dzięki Silvia nie będziesz musiał już wybierać, czy chcesz postawić na estetykę i praktyczność czy na wzornictwo i wydajność. Poczujesz przyjemność picia espresso tak doskonałego, jak w prawdziwej włoskiej kawiarni.

Opis

Firma Caffè Italia ma przyjemność ogłosić, iż została jednym z pierwszych partnerów Rancilio dostarczających najnowszą konstrukcję tej firmy: Nowy ekspres Rancilio Silvia V5 E 2019! Ekspres jest teraz zgodny z europejską Dyrektywą EuP. Posiada przeprojektowany przycisk do uruchamiania urządzenia, który nie jest już przełącznikiem typu ON/OFF, jak w poprzednim modelu, ale po naciśnięciu go powraca on w swoje pierwotne położenie. Innym ważnym aspektem nowego ekspresu Rancilio Silvia V5 E 2019 jest mniejsze o 0,5 Wh (watogodziny) zużycie energii w trybie czuwania. Rancilio Silvia wyłącza się automatycznie po 30 minutach nieaktywności, jak przewidują między innymi normy regulacyjne w zakresie ekoprojektów.

Rancilio Silvia V5 E 2019 jest wyposażony w specjalny bojler owinięty izolatorem termicznym z pianki o wysokim współczynniku utrzymywania ciepła i pochłaniania hałasu. Jest to funkcja, która znacznie ogranicza zużycie energii, gdy ekspres jest włączony. Ponadto wewnętrzne komponenty Rancilio Silvia E 2019 nie uwalniają substancji toksycznych w kontakcie z wodą i nie mają niekorzystnego wpływu na jakość napoju, który trafia do filiżanki. Celem było uzyskanie wysokiej niezawodności i stabilności termicznej.

Ekspres do kawy Rancilio Silvia E 2019 przyrządzi doskonałe espresso, „dużą czarną”, cappuccino, latte macchiato lub inne napoje gorące.

W modelu Rancilio Silvia E 2019 zastosowano profesjonalne moduły. Na przykład wbudowany zespół wylotowy Silvia, który wykorzystywany jest również w profesjonalnych ekspresach do kawy.

Nowa dysza parowa zapewnia bardziej profesjonalną obsługę. Aby wydobyć z kawy autentyczny smak espresso, zaleca się stosowanie zmiękczaczy wody do ekspresów ciśnieniowych.

Ponadto:

  • Struktura nośna z lakierowanej stali
  • Obudowa i panel sterowania z satynowanej stali nierdzewnej
  • Bojler z wysokiej jakości izolacją cieplną
  • Zespół wylewki i bojlera ze specjalnego bezołowiowego stopu
  • Profesjonalny zespół wylewki i kolby

Tamper Rancilio 58 mm

Pressino ze stali nierdzewnej z logo Rancilio średnica 58 mm. Drewniany uchwyt. Pressino pasujące do Rancilio Silvia

Kolba Rancilio 58mm z pojedynczą wylewką

kolba z mosiądzu z logo Rancilio z pojedynczą wylewką, kompatybilna z sitkiem na 1 lub 2 filiżanki. Dostawa nie obejmuje sitek

 

Dane techniczne

Dane techniczne

Wymiary (szer. x dł. x wys.) 

235 x 290 x 340 mm

Waga

14 kg

Bojler

0,3 l

Moc bojlera

1 100 W

Zasilanie

230 V

Częstotliwość

50/60 Hz

Video

Video

Produkty powiązane

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!