Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

Vibiemme Domobar Junior 2B Inox

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Vibiemme Domobar Junior 2B Inox

Normalna cena: 6 344,00 zł

Special Price 5 303,00 zł

Dostępność: W magazynie

W 1961 roku został wykonany pierwszy ekspres do kawy E-61, którego prosta i genialna zasada obiegu termicznego, reguluje aż po dzień dzisiejszy krajobraz ekspresów do kawy. 

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia

* wymagane pola

+ -

Opis

Szczegóły

W 1961 roku został wykonany pierwszy ekspres do kawy E-61, którego prosta i genialna zasada obiegu termicznego, reguluje aż po dzień dzisiejszy krajobraz ekspresów do kawy. Pierwszą prawdziwą innowacją od tego czasu jest technologia, która oddziela przygotowanie kawy od strefy pary poprzez zastosowanie oddzielnych bojlerów. W ten sposób można uzyskiwać stabilne, a zarazem elastyczne temperatury kawy i elastyczną jednostkę pary z możliwością regulacji. Dzięki temu wyniki są lepsze i spada zużycie energii. VBM wykorzystuje doskonałość grupy E-61 w kombinacji z technologią korzystającą z kilku bojlerów, łącząc tradycję i nowoczesność. Ponadto JUNIOR 2B jest niezwykle kompaktowy, szczególnie doceniany przez klientów, dla których powierzchnia zajmowana przez ekspres jest problemem. JUNIOR 2B jest najmniejszym członkiem rodziny VBM 2B, ale mały jest tylko z zewnątrz.

  • kolor: stal nierdzewna
  • rodzaj: obsługa ręczna
  • termostat z możliwością regulacji (minimalną oscylację temperatury uzyskano dzięki zastosowaniu sondy we wnętrzu bojlera) 
  • Cecha specjalna: zatrzymanie ze względów bezpieczeństwa dzięki wykorzystaniu wagi dla zbiorników arresto di sicurezza tramite bilancia per serbatoi

Dane techniczne

Dane techniczne

Ilość bojlerów

2

Zaparz kocioł

0,5 l

Boiler parowy

0,75 l

Pompa

wibracyjna

Pojemność zbiornika

2l

Moc

1600 W

Napiecie

230 V / 16 A

Rozmiary (Wys./szer./gł.)

34 / 22.5 / 42 cm

Waga

20 kg