Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Młynki

Victoria Arduino Mythos II o zmiennej prędkości obrotowej Biały

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Victoria Arduino Mythos II o zmiennej prędkości obrotowej Biały

Normalna cena: 15 410,00 zł

Special Price 13 266,00 zł

Dostępność: W magazynie

Promo

Opatentowany system wprowadzony w nowym silniku o zmiennej prędkości daje potrójne korzyści: pozwala uzyskać konkretną prędkość już od pierwszej chwili, pozwala na oszczędność energii i obniża reżim temperaturowy w trakcie mielenia.


Dostępny za 15-20 dni

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia

* wymagane pola

+ -

Opis

Szczegóły

Clima Pro 2.0

Barman może pracować z jeszcze niższymi temperaturami, rozszerzając tym samym swój wybór. Oprócz utrzymywania stałej temperatury komory mielenia, Mythos 2 może również obniżyć temperaturę, aby urządzenie było wydajniejsze.

Zmienna prędkość

Opatentowany system wprowadzony w nowym silniku o zmiennej prędkości obrotowej daje potrójną przewagę: pozwala uzyskać konkretną prędkość już od pierwszej chwili, pozwala na oszczędność energii i obniża reżim temperaturowy w trakcie mielenia.

Świetna wydajność

Dzięki doświadczeniu uzyskanemu przy tworzeniu Mythos One, przy Mythos II udało nam się stworzyć komorę do mielenia z 85 mm tytanowymi żarnami, zapewniając wyższą prędkość działania, a dzięki temu wyższą wydajność godzinową.

Cichość

Mythos II jest również w stanie pracować i nie przeszkadzać: nie ma dużego i ciągłego hałasu podczas mielenia kawy, co oznacza, że otoczenie staje się bardziej relaksujące i przyjazne dla Ciebie i Twoich klientów.

Oszczędność energetyczna

Nowy silnik z inwerterem Mythos II oferuje znaczną oszczędność energii, co stanowi ważny cel dla Victoria Arduino, a także dla tych, którzy muszą prowadzić firmę i ponosić wszelkie koszty.

Dane techniczne

Dane techniczne

Rozmiary: długość x głębokość x wysokość

202x416x518 mm

Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą

2 Kg

Masa netto brutto

22,5-24,5 Kg

Żarna

85 mm

Napięcie

220 V

Moc

550 W

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!