Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Młynki

Victoria Arduino Mythos II Technologia grawimetryczna Czarny

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Victoria Arduino Mythos II Technologia grawimetryczna Czarny

Normalna cena: 17 210,00 zł

Special Price 14 983,00 zł

Dostępność: W magazynie

Promo

Dzięki Mythos 2 ilość zmielonej kawy jest mierzona z niezwykłą precyzją w oparciu o jej rzeczywistą wagę, dzięki czemu gwarantowana jest konsystencja, a także w połączeniu z wagą grawitacyjną, pewność, że klienci zawsze otrzymają niezapomniane espresso.


Dostępny za 15-20 dni

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia

* wymagane pola

+ -

Opis

Szczegóły

Technologia grawimetry

Nikt nie zna precyzji pracy tak, jak Victoria Arduino. Technologia grawimetryczna, która zmieniła zasady profesjonalnych ekspresów do kawy, jest jej patentem. Dziś ta sama technologia jest stosowana do bardzo ważnej fazy mielenia, aby jeszcze bardziej poprawić sposób pracy. Dzięki Mythos 2 ilość zmielonej kawy jest mierzona z niezwykłą precyzją w oparciu o jej rzeczywistą wagę, dzięki czemu gwarantowana jest konsystencja, a także w połączeniu z wagą grawitacyjną, pewność, że klienci zawsze otrzymają niezapomniane espresso.

 

Clima Pro 2.0

Barman może pracować z jeszcze niższymi temperaturami, rozszerzając tym samym swój wybór. Oprócz utrzymywania stałej temperatury komory mielenia, Mythos 2 może również obniżyć temperaturę, aby urządzenie było wydajniejsze.

Świetna wydajność

Dzięki doświadczeniu uzyskanemu przy tworzeniu Mythos One, przy Mythos II udało nam się stworzyć komorę do mielenia z 85 mm tytanowymi żarnami, zapewniając wyższą prędkość działania, a dzięki temu wyższą wydajność godzinową.

Cichość

Mythos II jest również w stanie pracować i nie przeszkadzać: nie ma dużego i ciągłego hałasu podczas mielenia kawy, co oznacza, że otoczenie staje się bardziej relaksujące i przyjazne dla Ciebie i Twoich klientów.

Oszczędność energetyczna

Nowy silnik z inwerterem Mythos II oferuje znaczną oszczędność energii, co stanowi ważny cel dla Victoria Arduino, a także dla tych, którzy muszą prowadzić firmę i ponosić wszelkie koszty.

Dane techniczne

Dane techniczne

Rozmiary: długość x głębokość x wysokość

202x416x518 mm

Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą

2 Kg

Masa netto brutto

22,5-24,5 Kg

Żarna

85 mm

Napięcie

220 V

Moc

550 W

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!