Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

ACS Vostock 1 Group

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

ACS Vostock 1 Group

22 435,00 zł

Dostępność: W magazynie

Promo

Nowy jednogrupowy ekspres Vostok został stworzony, aby zapewnić operatorowi najwyższy komfort i szybkość parzenia kawy dzięki unikalnemu systemowi.


Ekspres i uchwyty filtrów można dostosować do własnych preferencji, wybierając spośród różnych rodzajów drewna. Aby spersonalizować swój ekspres, skontaktuj się z nami.
Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Nowy jednogrupowy ekspres Vostok został stworzony, aby zapewnić operatorowi najwyższy komfort i szybkość parzenia kawy dzięki unikalnemu systemowi. Vostok może być wyposażony w innowacyjny system parzenia, który pozwala na niemal całkowite zautomatyzowanie fazy parzenia. Po opuszczeniu dźwigni rozpoczyna się wstępne parzenie, a po upływie czasu określonego przez operatora dźwignia jest zwalniana, przechodząc do właściwej fazy parzenia i tutaj system zaczyna działać, dzięki czemu barista nie musi używać klasycznej łyżeczki, aby zapobiec przedostaniu się wyczerpanej kawy do filiżanki. Nasz system, który może działać na podstawie czasu lub bardziej precyzyjnie na podstawie ciśnienia, określa dokładną ilość kawy, która ma być dozowana, pozostawiając operatorowi swobodę wykonywania innych zadań, jak w przypadku tradycyjnych ekspresów automatycznych.

  • Dwa szybkie i łatwe w obsłudze wyświetlacze LCD, dzięki którym nie przegapisz żadnego momentu podczas parzenia kawy.
  • Podwójnie izolowany bojler AISI 316L z możliwością indywidualnej regulacji temperatury
  • Podświetlany blat - obszar przygotowywania kawy jest w pełni oświetlony, aby podkreślić piękno podczas procesu parzenia.
  • Manometr na grupie do monitorowania ciśnienia parzenia podczas całego procesu ekstrakcji
  • Tryb ECO umożliwia wyłączenie jednego z dwóch bojlerów (kawowego lub serwisowego), gdy nie są używane, aby oszczędzać energię

Istnieje możliwość spersonalizowania ekspresu i uchwytów filtrów w wybranym kolorze, wybierając spośród różnych rodzajów drewna. Aby dostosować urządzenie, skontaktuj się z nami.

Dane techniczne

Dane techniczne

Wysokość

54,3 cm (81,5 cm z dźwignią)

Szerokość

26,1 cm

Głębokość

58,3 com

Waga

47 kg

Woltaż

230/240 50Hz – 115/220 60Hz

Zużycie energii 

2400 watt