Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

Gaggia Brera Ri9305/01

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Gaggia Brera Ri9305/01

Normalna cena: 1 705,00 zł

Special Price 1 620,00 zł

Dostępność: W magazynie

Chcesz posmakować tak dobrego espresso jak w prawdziwej włoskiej kawiarni? Nie ma problemu! Ekspres do kawy Gaggia Brera pozwoli Ci uzyskać równie doskonały smak w zaciszu Twojej kuchni. Wybierz intensywność i objętość, jaką wolisz.

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Ekspres ten jest zawsze czysty dzięki systemowi automatycznego czyszczenia elementów. Automatyczne czyszczenie i odkamienianie pozwolą Ci codziennie przygotować idealne espresso w nieskazitelnych warunkach. Ponadto dzięki nim możesz wydłużyć żywotność Twojego ekspresu do kawy firmy Gaggia.

Ceramiczny, wytrzymały młynek sprawi, że zapach kawy wypełni całą kuchnię. Gdyby wykonany był z metalu, mógłby podczas mielenia powodować przypalanie się ziaren kawy. Dlatego wszystkie ekspresy do kawy Gaggia wyposażone są w młynek ceramiczny o niezwykle wysokiej trwałości. Ceramiczny młynek utrzymuje pełen aromat kawy i jest tak samo trwały jak młynek metalowy. Ponadto grubość mielenia kawy można dostosować do własnych upodobań.

Alarm odkamieniania w celu zapewnienia dłuższej trwałości produktu

Ekspres Gaggia wskazuje moment, w którym wymagane jest wykonanie odkamienienia. Odkamienianie znacznie wydłuża trwałość Twojego ekspresu do kawy, a można je wykonać przy użyciu tylko jednego oryginalnego odkamieniacza Gaggia.

Cyfrowy wyświetlacz do łatwej obsługi

Cokolwiek chciałbyś zrobić ze swoim ekspresem Gaggia, cyfrowy wyświetlacz znacznie ułatwia obsługę i dostarcza Ci szybkich informacji o stanie urządzenia.

Pojemnik na zmieloną kawę w celu zapewnienia większej różnorodności smaków Pojemnik na zmieloną kawę pozwala Ci uzyskać inną mieszankę kawy bez zmieniania ziaren. Wystarczy ustawić swój ekspres na mielenie ziaren i wypełnić pojemnik ilością niezbędną, by przygotować espresso.

Parzenie wstępne w celu zapewnienia doskonałego smaku

Dzięki systemowi parzenia wstępnego zmielona kawa jest w jednolity sposób zwilżana, zanim nastąpi proces dozowania. Dopiero później woda przepływa przez zmieloną kawę i Twój ekspres do kawy Gaggia wydobywa cały aromat odpowiednio zbilansowanego i pysznego espresso.

‎Łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanemu systemowi parzenia

W pełni automatyczny, wyjmowany system parzenia kawy umożliwia łatwe czyszczenie i konserwację urządzenia, a w razie konieczności można go również wymienić jako osobny element. Dzięki temu możesz zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć higienę ekspresu, by zawsze zapewniać nieskazitelny smak kawy.

Korpus ze stali nierdzewnej, by zapewnić długotrwałą skuteczność

Korpus ekspresu wykonano z dbałością ze stali nierdzewnej, co czyni ten produkt firmy Gaggia bardziej wytrzymałym i zapewni mu długotrwałą sprawność. Bohater każdej kuchni.

Tryb gotowości w celu oszczędzania energii

Twój ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po godzinie bezczynności. W trybie oszczędzania energii Twój ekspres do kawy Gaggia zużyje mniej niż 1 kW/h prądu i pozwoli Ci zaoszczędzić więcej pieniędzy niż inne ekspresy do kawy.


Doskonałe ciśnienie, które zapewnia wyrazisty smak espresso

Generowane przez Twój ekspres do kawy Gaggia ciśnienie 15 barów zapewnia zawsze idealny smak autentycznego espresso.

Dane techniczne

Dane techniczne

Liczba bojlerów na wodę

1 bojler

Rodzaje obsługiwanych kaw

kawa mielona

 

kawa ziarnista

Bojler

stal nierdzewna

Częstotliwość

50 Hz

Moc

1400  W

Ciśnienie pompy

15 barów

Zasilanie

230 V

Kolor

srebrny

Zastosowane materiały

tworzywo ABS/stal nierdzewna

Wymiary produktu

26 x 32 x 44 cm

Objętość pojemnika na kawę ziarnistą

250 g

Objętość pojemnika na fusy

8 porcji

Waga produktu

8,5 kg

Objętość wyjmowanego pojemnika na wodę

1,2 l

Maksymalna wysokość filiżanki

120 mm

Video

Video