Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

Gaggia Naviglio HD8749/11

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Gaggia Naviglio HD8749/11

Normalna cena: 1 840,00 zł

Special Price 1 748,00 zł

Dostępność: W magazynie

Dzięki nowej gamie Gaggia Naviglio wystarczy jedno dotknięcie, byś mógł delektować się doskonałym włoskim espresso, jak te serwowane w dobrej kawiarni, a jednocześnie będziesz mógł dostosować do swoich upodobań poziom zmielenia kawy oraz jej objętość i intensywność.

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Nigdy więcej smaku przypalonej kawy dzięki w pełni ceramicznym żarnom  Ten ekspres do kawy wyposażony jest w całkowicie ceramiczne żarna. Firma Gaggia

korzysta z ceramicznych żaren, ponieważ w jednolity sposób mielą one ziarna kawy, nie przypalając ich, dzięki czemu smak espresso jest zawsze doskonały. Ponadto zastosowanie ceramiki zapewnia długotrwałą sprawność i niezwykle cichą pracę urządzenia.

Nie musisz długo czekać na kawę dzięki szybkiemu bojlerowi

Zastosowana w ekspresie firmy Gaggia technologia szybko grzejącego bojlera sprawia, że Twoje urządzenie jest zawsze gotowe do działania. Nie będziesz już musiał robić długiej przerwy między jednym a drugim espresso i szybko przygotujesz jedną kawę po drugiej.

Doskonała mleczna pianka dzięki automatycznej dyszy spieniającej

Przygotowanie prawdziwego cappuccino jest niezwykle łatwe dzięki nowej automatycznej dyszy spieniającej z opatentowaną techniką cykloniczną. Automatyczna dysza spieniająca zasysa mleko bezpośrednio z opakowania lub dzbanka, po czym automatycznie dozuje odpowiednią jego ilość do filiżanki. Ponadto pozwala Ci skorzystać z gorącej wody do przygotowania herbaty.

Doskonałe ciśnienie, które zapewnia wyrazisty smak espresso

Generowane przez Twój ekspres do kawy Gaggia ciśnienie 15 barów zapewnia zawsze idealny smak autentycznego espresso.

Funkcja Opti-dose, dzięki której przygotujesz swoją ulubioną wersję espresso

Funkcja Opti-dose pozwoli Ci wybrać ilość mielonej kawy w zakresie od 7,5 do 10 g na porcję, by nadać swojej kawie odpowiednią intensywność.

Wypróbuj różne aromaty dzięki naszym regulowanym żarnom

Różne mieszanki kaw wymagają różnej grubości mielenia ziaren, aby wydobyć z ich kompozycji cały drzemiący w nich aromat. Grubość mielenia, jaką umożliwia ten ekspres do kawy, można regulować na 5 poziomach, od najdrobniejszego, by zaparzyć intensywne espresso, po nieco grubsze, by kawa miała delikatniejszy smak.

Unikaj strat ciepła dzięki naszemu systemowi regulacji wysokości dozownika, który można dostosować do różnych filiżanek

System regulacji wysokości dozownika, w który wyposażone są nasze ekspresy do kawy, dostosowuje się do wszystkich rodzajów filiżanek, dzięki czemu kawa nie rozbryzguje się ani nie schładza niepotrzebnie, gdy wlewana jest do filiżanki. Możesz więc serwować espresso zawsze mające odpowiednią temperaturę, a Twój ekspres będzie zawsze czysty.

‎Łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanemu systemowi parzenia

W pełni automatyczny, wyjmowany system parzenia kawy umożliwia łatwe czyszczenie i konserwację urządzenia, a w razie konieczności można go również wymienić jako osobny element. Dzięki temu możesz zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć higienę ekspresu, by zawsze zapewniać nieskazitelny smak kawy.

Ekspres ten jest zawsze czysty dzięki systemowi automatycznego czyszczenia elementów. Automatyczne czyszczenie i odkamienianie pozwolą Ci codziennie przygotować idealne espresso w nieskazitelnych warunkach. Ponadto dzięki nim możesz wydłużyć żywotność Twojego ekspresu do kawy firmy Gaggia.

Tryb gotowości w celu oszczędzania energii

Twój ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po godzinie bezczynności. W trybie oszczędzania energii Twój ekspres do kawy Gaggia zużyje mniej niż 1 kW/h prądu i pozwoli Ci zaoszczędzić więcej pieniędzy niż inne ekspresy do kawy.

Łatwe czyszczenie dzięki elementom, które można myć w zmywarce

Dla ułatwienia możesz włożyć tackę ociekową oraz dyszę spieniającą lub pojemnik na mleko Gaggia do zmywarki. W ten sposób zaoszczędzisz swój cenny czas i zapewnisz ekspresowi odpowiednią czystość.

Dane techniczne

Dane techniczne

Objętość pojemnika na ziarna

300 g

Objętość pojemnika na fusy

10 porcji

Objętość pojemnika na wodę

1,5 l

Długość kabla

0,8 m

Częstotliwość

50 Hz

Moc

1850  W

Ciśnienie pompy

15 barów

Zasilanie

230 V

Wymiary produktu (szer. x dł. x wys.)

256 x 440 x 340 mm

Waga produktu

8 kg

Kolor

srebrny

Kolor panelu sterowania

srebrny

Materiał tacki ociekowej

tworzywo ABS

Materiał korpusu głównego

tworzywo ABS