Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

La Marzocco Linea Mini R Szary

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

La Marzocco Linea Mini R Szary

23 863,00 zł

Dostępność: W magazynie

Dzięki odświeżonej estetyce i innowacyjnym funkcjom, takim jak Brew-by-Weight, nowa linia Mini łączy w sobie tradycję i innowacyjność.
Dostawa około 4 tygodni

+ -

Opis

Szczegóły

Linia Mini, stworzona na nowo przez La Marzocco, aby inspirować zarówno doświadczonych baristów, jak i ciekawskich odkrywców, przekształca każdą chwilę poświęconą espresso w doświadczenie. Dzięki zaktualizowanej estetyce - dzięki detalowi Della Pietra Curve i miękkim w dotyku akcesoriom - oraz innowacyjnym funkcjom, takim jak Brew-by-Weight, nowy system wstępnej infuzji i ułatwiona regulacja ciśnienia, nowa Linea Mini łączy w sobie tradycję i innowację. Stworzony, aby być narzędziem dla tych, którzy marzą o osiągnięciu idealnego espresso i towarzyszem przygód w domu i poza nim. Linia Mini jest równie piękna, co wydajna, gotowa do użycia bez żadnych ograniczeń czasowych i przestrzennych.

Estetyka: Linea Mini charakteryzuje się harmonijnym, eleganckim wyglądem, nawiązującym do stylistyki "Della Pietra Curve", znanej z modeli Linea Micra i Linea Classic S. Przedni panel wskaźników zostanie pomalowany na kolor nadwozia. Wprowadzamy również nowy, elegancki srebrny kolor, który zastąpi obecny szary.

Brew-By-Weight: Stworzona do współpracy z wagą La Marzocco Brew-by-Weight Scale, Linea Mini oferuje tryb Mass Mode, replikujący funkcjonalność ABR dla spójnych ujęć i lepszego przepływu pracy w domu lub w kawiarni.

Shot Timer: Priorytetem jest doświadczenie użytkownika i opinie domowych baristów, a licznik shotów został dodany z przodu nad łopatką do parzenia, aby zapewnić większą spójność i informacje dla baristy.

Zintegrowana pokrywka grupy: Pozwala na większą stabilność temperatury. Izolacja bojlera zwiększa wydajność.

Tryb płukania: Wygodna funkcja przełączania dla szybkiego, wstępnie zaprogramowanego płukania, oszczędzająca czas i zapewniająca optymalne zużycie wody.
Wykończenie "Soft Touch": Udoskonaliliśmy każdy punkt dotyku, od łopatki do zaparzania po przednią ramę łopatki i pokrętła, aby zapewnić dodatkowe wrażenia dotykowe.

Łatwa regulacja ciśnienia pompy: Ta funkcja, teraz wygodnie umieszczona na górze, pozwala na łatwe dostrojenie ciśnienia parzenia bez zdejmowania jakichkolwiek paneli nadwozia lub konieczności wchodzenia do wnętrza urządzenia.

"Soft Saturation System": Umożliwia wstępne ustawienie czasu parzenia bez wypływu płynu oraz innowacyjne samoczyszczące się ograniczniki przepływu dla lepszego doświadczenia użytkownika i ulepszonych opcji ekstrakcji.

Wstępna infuzja ze zbiornika: Ekspres Linea Mini może być wyposażony we wstępną infuzję czasową z wewnętrznego zbiornika lub z podłączeniem hydraulicznym, co pozwala na dalsze odkrywanie każdego espresso.

Izolowana różdżka parowa: Podobnie jak w modelu Linea Micra, Linea Mini będzie wyposażona w izolowaną różdżkę parową. Będzie ona wyposażona w końcówkę ze stali nierdzewnej dla wszechstronności i końcówkę parową z polimeru PEEK dla lepszej izolacji i czystości. Aktualna końcówka parowa Performance Touch będzie również dostępna jako opcjonalny dodatek.

Konwertowalny filtr portafilter: Teraz standardowa funkcja, zwiększająca elastyczność i wygodę.

Zbiornik na wodę i skrzynka ociekowa: Podobnie jak Micra, Linea Mini posiada wyjmowany zbiornik na wodę ułatwiający czyszczenie i napełnianie. Kratka spustowa będzie dostępna w celu ułatwienia integracji wagi Brew-by-Weight. Opcje te obejmują różne kratki odpływowe podobne do tych z Micry, a także standardową kratkę odpływową Linea Mini.

Tryb offline: Ulepszona łączność IoT i aplikacji pozwala na dostosowanie funkcji przez Bluetooth, a nie Wi-Fi, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku wydarzeń lub lokalizacji bez dostępu do Internetu.

Regulacja mocy pary: Dostosuj intensywność pary w zakresie 1-3 za pomocą aplikacji La Marzocco Home, dostosowując ją do swoich preferencji.

Dane techniczne

Dane techniczne

Cechy produktu

1 grupa

Wysokość (cm)

38

Szerokość (cm)

35,7

Głębokość (cm)

45,7

Waga (kg)

30

Zasilanie (V)

220-240V 

Standardowa moc grzałek (W)

1620

Pojemność boilera pary (L)

3