Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

La Spaziale Mini Vivaldi II

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

La Spaziale Mini Vivaldi II

8 028,00 zł

Dostępność: W magazynie

Mini Vivaldi II firmy La Spaziale posiada podwójny bojler, pompę wibracyjną i opatentowaną przez La Spaziale grupę oraz ekskluzywny regulator temperatury. Temperaturę można kontrolować w bojlerze do zaparzania i na grupie. Można zaprogramować ekspres na pojedyncze lub podwójne espresso.
Kolor
Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia

* wymagane pola

+ -

Opis

Szczegóły

Mini Vivaldi II firmy La Spaziale to stworzona do pracy maszyna dwubojlerowa, posiada kilka innowacyjnych funkcji i certyfikatów handlowych, w tym NSF. Wersja Mini wyposażona jest w pompę wibracyjną i duży 3-litrowy zbiornik na wodę, który jest dostępny z przodu, co ułatwia napełnianie; podczas gdy standardowy Vivaldi II występuje bez zbiornika i posiada pompę rotacyjną. Oba są dostępne w kolorze czarnym lub czerwonym i mogą pracować z 15 lub 20 amperami mocy za pomocą dołączonego konwertera. Różnica między dwoma natężeniami prądu jest następująca: przy 15 amperach wystarczy tylko jeden bojler do ogrzewania na raz, więc maszyna automatycznie przełącza się między ogrzewaniem jednego lub drugiego; przy 20, oba bojlery mogą grzać jednocześnie dla szybszego nagrzewania i regeneracji oraz nieco zwiększonej mocy pary. W domu nie zauważysz różnicy, ale w środowisku komercyjnym zdecydowanie zalecamy uruchomienie urządzenia przy 20 amperach. Mini Vivaldi II ma 0,45 l. bojler do zaparzania, a także 1,2l. bojler parowy dzięki któremu mocna i sucha para jest dostępna natychmiast po pociągnięciu dźwigni. La Spaziale wprowadziło wiele innowacji do obu wersji Vivaldi II. Oba urządzenia posiadają programowalne, czasowe zaparzanie zarówno dla pojedynczego, jak i podwójnego espresso: oba dozują wodę z dodatkowej wylewki za naciśnięciem przycisku. Oba wyposażone są w 4-otworową dyszę parową idealną do mikropianki. Oba wykorzystują opatentowany przez La Spaziale system dostarczania kawy, wyciągając suchą parę z najwyższego punktu w bojlerze, aby prawidłowo ogrzać głowicę grupy.

Vivaldi II wyposażono w zintegrowaną regulację temperatury dla wersji standardowej i Mini. Przełącznik temperatury umożliwia wybór temperatury parzenia co 1 ° C w zakresie od 91 ° C do 97 ° C. Ponadto można sterować temperaturą w grupie. Aby zoptymalizować urządzenie Vivaldi II może być opcjonalnie wyposażony w 7-dniowy zegar włączania / wyłączania. Mini może być wyposażony w pasywną komorę wstępnego wlewu, dzięki czemu może działać jak standardowy Vivaldi II. La Spaziale zawiera obszerną, kolorową instrukcję do każdej maszyny (It, Eng), aby ułatwić użytkownikom naukę i rozpoczęcie eksperymentów. Maszyny są chronione przed przegrzaniem za pomocą wbudowanego termostatu bezpieczeństwa i wyposażone są w powiadomienia diagnostyczne o błędach w celu ułatwienia rozwiązywania problemów. Jedyna różnica w stosunku do Vivaldi II w porównaniu z innymi maszynami komercyjnymi: w miejsce standardowych kolb 58 mm używa się kolb 53 mm. Nie ma to wpływu na jakość kawy - sitko 53 mm jest nieco głębsze. Do prawidłowego ubijania potrzebny jest tamper 53 mm.

Dane techniczne

Dane techniczne

Głębokość

42 cm

Szerokość

42 cm

Wysokość

39 cm

Waga

28,12 kg

Moc

1250W

Materiał obudowy

Stal nierdzewna

Kolor obudowy

Stal nierdzewna

Materiał pokrywy tacy ociekowej

Stal nierdzewna

Cechy zbiornika wodnego

Wysuwany

Materiał zbiornika wodnego

Plastikowy

Źródło wody

Wbudowany zbiornik

Podgrzewacz kubków

Pasywnie ogrzewany

Materiał do podgrzewania kubków

Stal nierdzewna

Typ kontroli

przyciski

Sterowanie i dodatkowe funkcje

Wyświetlanie temperatury parzenia, regulacja objętości kubka, ostrzeżenie o niskim poziomie wody, wstępne zaparzenie (preinfuzja), programowalne parzenie, kontrola temperatury

Typ wyświetlania

Diody LED

Manometry

Obwód parzenia, kocioł parowy

Konfiguracja kotła

Niezależna para i ekstrakcja

Liczba bojlerów

2

Cechy dwubojlerowego ekspresu

Szybka para, ekstrakcja i para jednocześnie

Materiał bojlera

Stal nierdzewna

Orientacja kotła do parzenia

Pionowy

Lokalizacja podgrzewacza bojlera

Wewnętrzny

Automatyczne napełnianie bojlera

tak

Moc bojlera pary

1250 wat

Materiał bojlera pary

Stal nierdzewna

Lokalizacja nagrzewnicy kotła parowego

Wewnętrzny

Izolacja kotła parowego

Nie

Automatyczne napełnianie kotła parowego

tak

Zawór nadciśnieniowy bojlera parowego

tak

Materiał dyszy pary

Stal nierdzewna

Liczba otworów w dyszy pary

1

Materiał grupy

Chromowany mosiądz

Zawór trójdrożny

Elektroniczny

Typ pompy

Pompa wibracyjna

Ciśnienie pompy (maks. Bar)

18

Średnica sitka w kolbie (mm)

53

Materiał kolby

Chromowany mosiądz

Liczba dołączonych kolb

2 (pojedyncza oraz podwójna wylewka)

Waga kolby

0,57kg