Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

La Spaziale Vivaldi II S1

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

La Spaziale Vivaldi II S1

9 374,00 zł

Dostępność: W magazynie

Vivaldi II firmy La Spaziale wyposażony jest w dwa bojlery, pompę rotacyjną i opatentowany system ekstrakcji kawy oraz ekskluzywną regulację temperatury. Temperatura może być kontrolowana przez cały czas i może być zaprogramowana do wstępnego zaparzania, przed zaparzeniem pojedynczego lub podwójnego espresso na żądanie.
Kolor
Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia

* wymagane pola

+ -

Opis

Szczegóły

Vivaldi II firmy La Spaziale posiada  kilka innowacyjnych funkcji i certyfikatów handlowych, w tym NSF. Posiada bardzo cichą pompę rotacyjną i wymaga bezpośredniego podłączenia do sieci wodociągowej, ponieważ nie ma zbiornika takiego jak w wersji Mini. Ekspres ma możliwość zaprogramowania preinfuzji  od 1-8 sekund tuż przed uruchomieniem pompy. Podobnie jak Mini, jest dostępny w kolorze czerwonym lub czarnym i może pracować na natężeniu 15 lub 20 amperów za pomocą łatwo dostępnego przełącznika. Różnica pracy między dwoma natężeniami prądu jest następująca: przy 15 amperach wystarczy tylko jeden bojler do ogrzewania na raz, więc maszyna automatycznie przełącza się między ogrzewaniem jednego lub drugiego. Przy 20, oba bojlery mogą grzać jednocześnie dla szybszego nagrzewania i regeneracji oraz nieco zwiększonej mocy pary. W domu nie zauważysz różnicy, ale w środowisku komercyjnym zdecydowanie zalecamy uruchomienie Vivaldi II przy 20 amperach. Vivaldi II ma 0,45 litrowy bojler do zaparzania, tak jak w Mini, choć bojler parowy jest zwiększony z 1,2 l do 2,5 l w standardowym Vivaldi II, aby zwiększyć moc pary. Standardowa gałka pary zastępuje dźwignię jak w Mini. La Spaziale wprowadziło wiele innowacji do obu wersji Vivaldi II. Oba urządzenia posiadają programowalne, czasowe zaparzanie zarówno dla pojedynczego, jak i podwójnego espresso. Oba dozują wodę z wylewki za naciśnięciem przycisku. Oba wyposażone są w 4-otworową dyszę pary idealną do mikropianki. Oba wykorzystują opatentowany przez La Spaziale system dostarczania kawy, wyciągając suchą parę z najwyższego punktu w kotle, aby ogrzać głowicę grupy.

Ukoronowaniem Vivaldi II jest łatwa kontrola regulacji temperatury. Przełącznik temperatury umożliwia wybór temperatury parzenia  co 1 ° C w zakresie od 91 ° C do 97 ° C. Dodatkowo możesz nawet dostosować temperaturę w grupie. Każdy Vivaldi II może być opcjonalnie wyposażony w 7-dniowy zegar włączania / wyłączania, dłuższą dyszę pary. La Spaziale sprzedawany jest z kolorową instrukcją, aby ułatwić użytkownikom naukę i rozpoczęcie eksperymentowania. Vivaldi II jest chroniony przed przegrzaniem za pomocą wbudowanego termostatu i dodatkowo wyposażony jest w alarm diagnostyczny informujący o błędach w celu prostego rozwiązywania problemów. Jedyną różnicą w porównaniu z innymi maszynami komercyjnymi jest zastosowanie kolb o średnicy 53 mm zamiast standardowych 58 mm. Nie ma różnicy w jakości kawy, sitko 53 mm jest nieco głębsze i oczywiście będzie wymagało używania tampera 53 mm.

Dane techniczne

Dane techniczne

Głębokość

42 cm

Szerokość

42 cm

Wysokość

39 cm

Waga

28,12 kg

Moc

1250W

Zalecane zastosowanie

Dom / Mieszkanie, Komercyjne

Materiał obudowy

Stal nierdzewna

Kolor obudowy

Stal nierdzewna

Materiał pokrywy tacy ociekowej

Stal nierdzewna

Źródło wody

Przyłącze do sieci wodociągowej

Podgrzewacz kubków

Pasywnie ogrzewany

Materiał do podgrzewania kubków

Stal nierdzewna

Typ kontroli

przyciski

Sterowanie i dodatkowe funkcje

Wyświetlanie temperatury parzenia, regulacja objętości kubka, wstępne zaparzenie (preinfuzja), programowalne parzenie, kontrola temperatury

Typ wyświetlania

Diody LED

Manometry

Obwód parzenia, kocioł parowy

Konfiguracja kotła

Niezależna para i ekstrakcja

Liczba bojlerów

2

Cechy dwubojlerowego ekspresu

Szybka para, ekstrakcja i para jednocześnie

Materiał bojlera

Stal nierdzewna

Orientacja kotła do parzenia

Pionowy

Lokalizacja podgrzewacza bojlera

Wewnętrzny

Automatyczne napełnianie bojlera

tak

Moc bojlera pary

1250 wat

Materiał bojlera pary

Stal nierdzewna

Lokalizacja nagrzewnicy kotła parowego

Wewnętrzny

Izolacja kotła parowego

Nie

Automatyczne napełnianie kotła parowego

tak

Zawór nadciśnieniowy bojlera parowego

tak

Materiał dyszy pary

Stal nierdzewna

Liczba otworów dyszy pary

1

Materiał grupy

Chromowany mosiądz

Zawór trójdrożny

Elektroniczny

Typ pompy

Pompa rotacyjna

Ciśnienie pompy (maks. Bar)

18

Średnica sitka w kolbie (mm)

53

Materiał kolby

Chromowany mosiądz

Liczba dołączonych kolb

2 (pojedyncza oraz podwójna wylewka)

Waga kolby

0,57kg