Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

Lelit Anita PL042EM

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Lelit Anita PL042EM

2 995,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Anita PL042EM to ekspres, który ma w sobie wszystko. Na pewno znajdzie miejsce w domu, w którym uwielbia się smak dobrej kawy. Ekspres posiada młynek ze stożkowymi żarnami o długości ostrzy 38 mm.

Opis

Szczegóły

Anita PL042EM to ekspres, który ma w sobie wszystko. Na pewno znajdzie miejsce w domu, w którym uwielbia się smak dobrej kawy. Ekspres posiada młynek ze stożkowymi żarnami o długości ostrzy 38 mm. Regulacja mielenia ziaren jest bezstopniowa, dzięki czemu możemy perfekcyjnie dobrać ich grubość do zrobienia kawy. Urządzenie także posiada wbudowany tamper, który jest solidny i świetnie sprawuje się przy ubijaniu kawy.

Ekspres najlepiej działa ze świeżo mieloną kawą oraz saszetkami systemu ESE.

Do zestawu są dołączone: portafilter z grupy 57mm, sitko do zaparzenia jednej kawy, sitko do dwóch kaw oraz sitko do kaw z saszetek ESE.

Ekspres jest wyposażony w mosiężny bojler o pojemności 250 ml, który świetnie utrzymuje ciepło, oraz w pompę wibracyjną. Aby było widoczne ciśnienie panujące w ekspresie zamontowano w nim podświetlany manometr. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w profesjonalną dyszę do spieniania mleka, która nada mu idealną konsystencję i temperaturę. Zrobienie dzięki niej takich kaw jak latte czy cappuccino to dla nas żaden problem. Dla ułatwienia utrzymania go w czystości dodano w nim system anti-drop z trójdrożnym zaworem, który sprawia, że po zakończeniu parzenia kawy przestaje ona kapać z wylewki.

Lelit Anita PL042EMI dzięki genialnemu designowi i wykonaniu z polerowanej stali nierdzewnej przykuje oko nie jednej osoby. Nie ma nic prostszego niż obsługa tego urządzenia, wystarczy nacisnąć jeden z chromowanych przycisków i możemy się cieszyć idealnym espresso lub przyrządzić bazę do kawy mlecznej.

Ekspres czyści się metodą backflushingu, więc musimy pamiętać o dokupieniu ślepego sitka i środków czyszczących.

Dane techniczne

Dane techniczne

Szerokość

330 mm

Głębokość

250 mm

Wysokość

370 mm

Bojler

250 ml

Wykonanie bojlera

mosiądz

Rodzaj żaren

stożkowe

Rozmiar żaren

38 mm

Zbiornik na wodę

2,7 l

Moc

1000W

Waga

10,2 kg