Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

Lelit Anna PL41LEM

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Lelit Anna PL41LEM

2 200,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Lelit Anna PL41LEM to świetny ekspres, który sprawdzi się w każdym domu. Posiada mosiężny bojler, który jest w stanie pomieścić 250 ml wody, a także wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 2,7 l

Opis

Szczegóły

Lelit Anna PL41LEM to świetny ekspres, który sprawdzi się w każdym domu. Posiada mosiężny bojler, który jest w stanie pomieścić 250 ml wody, a także wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 2,7 l. Ponadto urządzenie posiada system Anti-drop i zawór trójdrożny, dzięki któremu po ukończeniu zaparzania kawy nie będzie ona kapać z wylewki. Ekspres posiada pompę wibracyjną, więc jeśli zapomnimy kontrolować stan wody, to ekspres nie ulegnie uszkodzeniu.

Do zestawu z ekspresem dołączona jest kolba z grupy 57 mm, która jest lekka i świetnie nadaje się do parzenia zarówno kawy mielonej, jak i tej z saszetek ESE. Dodatkowo do zestawu zostały dołączone trzy sitka: na jedną, dwie kawy oraz sitko na saszetki ESE. Ekspres został wykonany z polerowanej stali nierdzewnej, dzięki której kapitalnie będzie się prezentować w każdym domu. Ekspres najlepiej zaparza świeżo zmieloną kawę ziarnistą oraz tę z saszetek ESE.

Obsługa ekspresu jest niezwykle prosta, cały panel obsługi składa się z trzech przełączników odpowiedzialnych za włączenie urządzenia, zrobienie porcji espresso i nagrzania pary do dyszy spieniającej mleko. Urządzenie zostało wyposażone w podświetlany LED-owo manometr zewnętrzny, w którym idealnie widać ciśnienie panujące w ekspresie.

Lelit Anna PL41LEM został wyposażony także w dyszę spieniającą mleko, dzięki której przygotowanie takich kaw jak latte czy cappuccino to żaden problem. Została ona nieco wzbogacona w porównaniu do modeli PL41EM i PL41QE. Dzięki niej spienianie mleka jest szybsze i prostsze.

Ekspres nie posiada młynka w zestawie, więc jeśli chcesz cieszyć się w pełni smakiem prawdziwego włoskiego espresso dobrym rozwiązaniem będzie zakup młynka także z firmy Lelit. Taki zestaw będzie zdecydowanie dobrze się prezentować w kuchni, a przy tym pozwoli na przygotowanie idealnej kawy niczym w kawiarni. .

Przypominamy, aby regularnie czyścić ekspres metodą backflushing odpowiednimi środkami przy użyciu ślepego sitka, które należy dokupić. Regularnie czyszczony ekspres z pewnością będzie w stanie pracować dłużej bez konieczności jakichkolwiek napraw.

Dane techniczne

Dane techniczne

Szerokość

230 mm

Głębokość

265 mm

Wysokość

340 mm

Bojler

250 ml

Wykonanie bojlera

mosiądz

Zbiornik na wodę

2,7 l

Moc

1000W

Waga

7,2 kg