Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Ekspresy

Rancilio Silvia V6 E & Rancilio Stile Biały

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Rancilio Silvia V6 E & Rancilio Stile Biały

Normalna cena: 5 102,00 zł

Special Price 4 847,00 zł

Dostępność: W magazynie

Specjalny zestaw kombi skomponowany przez:


Rancilio Silvia V6 E Latest Edition
Rancilio Stile White

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Rancilio Silvia V6 E 

Modernistyczny design, którym inspirowano się przy jego tworzeniu, sprawia, że model Silvia pasuje do różnych sposobów umeblowania, a jednocześnie zapewnia profesjonalną wydajność i niezawodność. Dzięki Silvia nie będziesz musiał już wybierać, czy chcesz postawić na estetykę i praktyczność czy na wzornictwo i wydajność. Poczujesz przyjemność picia espresso tak doskonałego, jak w prawdziwej włoskiej kawiarni.

Firma Caffè Italia ma przyjemność ogłosić, iż została jednym z pierwszych partnerów Rancilio dostarczających najnowszą konstrukcję tej firmy: Nowy ekspres Rancilio Silvia V6 E ! Ekspres jest teraz zgodny z europejską Dyrektywą EuP. Posiada przeprojektowany przycisk do uruchamiania urządzenia, który nie jest już przełącznikiem typu ON/OFF, jak w poprzednim modelu, ale po naciśnięciu go powraca on w swoje pierwotne położenie. Innym ważnym aspektem nowego ekspresu Rancilio Silvia V6 E jest mniejsze o 0,5 Wh (watogodziny) zużycie energii w trybie czuwania. Rancilio Silvia wyłącza się automatycznie po 30 minutach nieaktywności, jak przewidują między innymi normy regulacyjne w zakresie ekoprojektów.

Rancilio Silvia V6 E jest wyposażony w specjalny bojler owinięty izolatorem termicznym z pianki o wysokim współczynniku utrzymywania ciepła i pochłaniania hałasu. Jest to funkcja, która znacznie ogranicza zużycie energii, gdy ekspres jest włączony. Ponadto wewnętrzne komponenty Rancilio Silvia V6 E nie uwalniają substancji toksycznych w kontakcie z wodą i nie mają niekorzystnego wpływu na jakość napoju, który trafia do filiżanki. Celem było uzyskanie wysokiej niezawodności i stabilności termicznej.

Ekspres do kawy Rancilio Silvia V6 E przyrządzi doskonałe espresso, „dużą czarną”, cappuccino, latte macchiato lub inne napoje gorące.

W modelu Rancilio Silvia V6 E zastosowano profesjonalne moduły. Na przykład wbudowany zespół wylotowy Silvia, który wykorzystywany jest również w profesjonalnych ekspresach do kawy.

Nowa dysza parowa zapewnia bardziej profesjonalną obsługę. Aby wydobyć z kawy autentyczny smak espresso, zaleca się stosowanie zmiękczaczy wody do ekspresów ciśnieniowych.

Ponadto:

 • Struktura nośna z lakierowanej stali
 • Obudowa i panel sterowania z satynowanej stali nierdzewnej
 • Bojler z wysokiej jakości izolacją cieplną
 • Zespół wylewki i bojlera ze specjalnego bezołowiowego stopu
 • Profesjonalny zespół wylewki i kolby

Nowe funkcje

 • Elegancka czarna grupowa pokrywa (materiał poliwęglanowy + ABS)
 • Lanca parowa ze stali nierdzewnej, odporna i łatwa do czyszczenia
 • Profesjonalny ubijak z czarnym uchwytem z płaską podstawą ze stali nierdzewnej 58 mm
 • Nowy zestaw ikon przycisków

Akcesoria w zestawie

 • 1 uchwyt filtra z podwójną wylewką
 • 1 filtr na jedną filiżankę
 • 1 filtr na dwie filiżanki
 • 1 filtr zaślepiający
 • 1 szczotka
 • 1 tamper

Rancilio Stile Biały

Rancilio Stile to stylowy wygląd, łatwość obsługi i pierwszorzędna wydajność.Stylowy wygląd, łatwość obsługi i pierwszorzędna wydajność. To cechy Stile, ultrakompaktowego młynka do kawy zaprojektowanego z myślą o domu i kawiarniach. Stile gwarantuje precyzyjne mielenie i serwowanie dla każdego rodzaju przygotowania kawy, od espresso po French Press.

Na żądanie Z dwoma programowalnymi dawkami. Dwie dawki są zawsze dostępne, dla pojedynczych i podwójnych, z możliwością ustawienia trzeciej dawki również dla przycisku ciągłego.

Ekran dotykowy. Programowanie dawek bezpośrednio z ekranu dotykowego. Licznik czasu na ekranie pokazuje czas ostatniego parzenia, a ikony konserwacji świecą się, gdy nadchodzi czas na wymianę zadziorów lub gdy pojemnik na kawę ziarnistą nie jest prawidłowo zamontowany na młynku dozującym.

Regulacja mikrometryczna. Regulacja stopnia zmielenia poprzez przekręcenie nakrętki pierścieniowej po obu stronach młynka-dozownika.

Obsługa bez użycia rąk. Praktyczne, regulowane na wysokość widełki Hands-Free pozwalają jednym dotknięciem założyć portafilter i rozpocząć mielenie.

 

Dane techniczne

Dane techniczne

Rancilio Silvia V6 E

Wymiary (szer. x dł. x wys.) 

235 x 290 x 340 mm

Waga

14 kg

Bojler

0,3 l

Moc bojlera

1 100 W

Zasilanie

230 V

Częstotliwość

50/60 Hz

Rancilio Stile Biały

Szerokość, głębokość, wysokość

13 x 18,5 x 30,8 cm

Waga

4,5 kg

Pojemnik na ziarna kawy

0,3 kg

Prędkość obrotowa silnika

1200 rpm

Produkcja

1.5 g/s

Średnica zadziorów

58 mm

Napięcie

110 V / 230 V

Częstotliwość

50/60 Hz

Moc

200 W