Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Akcesoria

Zestaw mata dynamometryczna i tamper

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Zestaw mata dynamometryczna i tamper

398,00 zł

Dostępność: W magazynie

Zestaw mata dynamometryczna i tamper

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Czarna, kątowa gumowa mata do wyciskania "Crema Pro" 205 x 150 mm
Wykonana z gumy nadającej się do kontaktu z żywnością, mata do prasowania Crema Pro jest idealna do ochrony zbiornika i zapewnienia solidnej podstawy do prasowania.

Polerowana ergonomiczna podkładka do prasowania "Edo" regulacja 11/14 kg aluminiowa płaska podstawa ø 57,5 mm
Idealna do wywierania stałego nacisku na zmieloną kawę. Prasa dynamometryczna została zaprojektowana i wyprodukowana w celu zapewnienia profesjonalnym baristom stałego nacisku na zmieloną kawę w uchwycie filtra. W szczególności jest bardzo ceniona przez właścicieli barów, kawiarni i restauracji z dużą liczbą pracowników: każdy barista ma inną wiedzę i umiejętność prasowania, prasa dynamometryczna gwarantuje jednorodność kawy serwowanej klientowi niezależnie od ręki baristy ją przygotowującego.
System zaciskowy wewnątrz prasy automatycznie ogranicza nacisk wywierany na zmieloną kawę do odpowiedniego ciśnienia, dzięki czemu wszyscy bariści, nawet ci mniej doświadczeni, mogą uniknąć błędów podczas prasowania, a tym samym zaparzyć kawę zgodnie z prawidłowymi parametrami. Prasa posiada dwie tarcze: dolna jest normalną podstawą wspólną dla wszystkich pras ręcznych, która spoczywa na zmielonej kawie; górna opada podczas prasowania, aż spocznie na filtrze, a tym samym określa limit ciśnienia kg.

Dane techniczne

Dane techniczne