Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Akcesoria

Nemox Frix Air

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Nemox Frix Air

13 509,00 zł

Dostępność: W magazynie

Frix AIR to urządzenie łatwe i przyjemne, zwiększa możliwości i kreatywność osób, które nim dysponują. Frix AIR pozwala codziennie zaproponować, przy minimum wysiłku, zróżnicowane i smaczne menu. Frix AIR pomaga w przygotowywaniu przekąsek, pierwszych dań, dań głównych oraz deserów. Frix AIR nadaje się idealnie do przygotowywania musów, sorbetów, lodów, sosów, zup, koktajli i przekąsek.

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Frix air to urządzenie łatwe w obsłudze i szybkie. Wystarczy włożyć żywność do odpowiednich pojemników.

Pojemność wynosi 180 ml (6 fl. oz.) Przygotowane pojemniki należy umieścić w urządzeniu do zamrażania masy lodowej lub we frezerze i zamrozić do temperatury -20° C (-4° f).Naciśnięcie przycisku “start” uruchamia proces obróbki trwający około dwóch minut. Naciśnięcie przycisku „fast” uruchamia proces obróbki trwający około jednej minuty. W rezultacie otrzymujemy produkt o idealnej temperaturze do serwowania. 

Frixair jest ponadto wyposażony w funkcję płukania mieszadła, aby zaoszczędzić czas pomiędzy kolejnymi obróbkami. Zastosowanie jednoporcjowych pojemników dołączonych do urządzenia Frixair ma wiele zalet: zapewnia maksymalną higienę, obróbka całej porcji gwarantuje utrzymanie ciągłości łańcucha zimna. Niewielkie wymiary pojemików umożliwiają ponadto skrócenie czasu zamrażania; nie wymagają wiele miejsca i można je łatwo ustawiać w stosy. Urządzenie zapewnia natychmiastową dostępność licznych i różnorodnych produktów.

Dzięki dostępności pojemników w 5 kolorach, zgodnie ze standardami HACCP, można w łatwy  sposób wyodrębnić i oddzielić różne produkty. Dzięki możliwości wykorzystania w mikrofalówkach uzyskujemy gwarancję oszczędności czasu i maksymalną praktyczność. Ponieważ pojemniki wykonane są ze specjalnego tworzywa sztucznego, można je myć w zmywarkach. I wreszcie, co jest nie mniej istotne, pojemniki są dostępne w bardzo niskich cenach. 

Dane techniczne

Dane techniczne

Rozmiary urządzenia

205X330X495 mm

Waga netto

21 kg

Wydajność na cykl

co 1-2 minuty około 180 g

Wydajność na godzinę

6 kg (13 lbl)

Waga brutto

23,2 kg

Kod EAN

8024672350003

Art

0094500250