Nie masz produktów w koszyku.

Informacje handlowe: +48221048403

Nie masz produktów do porównania.

Szukaj

Jeśli posiadzasz numer NIP lub gdy wysyłka następuje poza granice Europy kwota podatku VAT jest automatycznie odejmowana.

Akcesoria

Nemox Gelato Sweet 4 Pozzetti

Gwarancja 24 miesiące

Odbieramy sprzęt na gwarancji i odsyłamy do najbliższego serwisu.

Gwarancja 24 miesiące
Serwis ekspresów w Katowicach

Dla Państwa wygody wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są w profesjonalnym serwisie w Katowicach.

Tax Free

Nemox Gelato Sweet 4 Pozzetti

19 175,00 zł

Dostępność: W magazynie

Elegancja w połączeniu z innowacją i technologią. Sweet 4 Pozzetti to najładniejszy i najpraktyczniejszy na świecie konserwator z czterema okrągłymi kuwetami!

Najlepsza Dostawa
Dodaj naszą kawę do zamówienia
+ -

Opis

Szczegóły

Elegancji wózek zawiera zaawansowany konserwator, który można przewieźć w dowolne miejsce. Nie wymaga żadnego montażu, wystarczy zwykłe gniazdko! Profesjonalny użytkownik zawsze poszukuje urządzeń funkcjonalnych, o wysokiej jakości, które równocześnie byłyby eleganckie.

I takie właśnie jest urządzenie Sweet 4 Pozzetti, które łączy w sobie tradycję przechowywania z doskonałą technologią firmy Nemox. Konserwator Sweet 4 Pozzetti osiąga zadaną temperaturę w czasie krótszym niż 1 godzina od momentu włączenia do prądu, utrzymując stałą kontrolę temperatury w każdej z kuwet, dzięki czemu zapobiega rozwarstwianiu się produktu, zapewniając tym samym doskonałą jakość przechowywanych lodów.

Restauracja, hotel, cukiernia, bar mogą zaoferować swoim klientom lody w 8 smakach / 32 litry. Sweet 4 Pozzetti ma ściany zewnętrzne wykonane z lakierowanego MDF, wykończenia z polerowanej stali nierdzewnej i dostępny jest w 2 kolorach: białym lub czarnym. 

Dane techniczne

Dane techniczne

Rozmiary urządzenia

600x600x1000 mm

Waga netto

72 kg

Rozmiary opakowania

700x700x1200 mm

Waga brutto

77 kg

Art

0036110350

Kod EAN

8024872160190

Produkty powiązane

ZAMÓW NEWSLETTER, A OTRZYMASZ JEDEN KUPON O WARTOŚCI 42 ZŁ!
Czy chcesz być informowany o ofertach na wyłączność, które Caffè Italia przygotowuje dla swoich klientów? Zamów nasz newsletter, a otrzymasz bon rabatowy o wartości 42 zł na pierwsze zamówienie o minimalnej wartości 2.300 zł. Dziękujemy!